Учебный планДля чого потрібно вивчати іноземні мови?

  • По-перше, це допоможе Вам розширити горизонт своїх можливостей. Подорожі стануть для Вас комфортними і приємними, а коло Ваших знайомих і друзів зросте; прослуховування іноземних хітів стане наповненим нового сенсу, а не набором приємних звуків.
  • По-друге, Ви зможете глибше відчути культуру іншого народу. Адже ДНК кожної нації заховане саме в мовному ключі. Знання мов відкриває Вам доступ до ширшого інформаційного джерела.
  • По-третє, вільне володіння іноземними мовами підвищить Ваші шанси отримати перспективну, високооплачувану роботу. Знання мов надасть Вам суттєві конкурентні переваги на ринку праці, а стажування й робота за кордоном стануть для Вас реальністю.
  • По-четверте, вивчення іноземних мов сприятиме розвитку Вашого креативного мислення. Читати книги, дивитися фільми мовою оригіналу – це особливе задоволення. Жоден, навіть дуже хороший перекладач з відчуттям слова, не зможе повністю передати колорит іншої мови.

Якщо Ви не перший рік вивчаєте іноземну, проте досі не подолали мовний бар’єр; якщо Ви хочете підвищити свою професійну вартість на ринку праці, або ж просто бажаєте дати своїй дитині гідну путівку в життя – то Вам потрібні саме МИ. Адже наших педагогів насамперед цікавить Ваше особистісне зростання й розвиток. Ваш успіх у житті – наше головне завдання.

ВИВЧЕННЯ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

 

frantsuzskiyУнікальна методика вивчення мови допоможе вам вивчити французьку мову за максимально швидкий час.

Завдяки інтерактивному підходу заняття проходять активно та ефективно.

Особливе місце в програмі займає комунікативний підхід та акцентується увага на поставі правильної вимови.

Для школярів розроблено курс комплексних занять по 1,5 години двічі або тричі на тиждень, для дорослих – двогодинні заняття двічі або тричі на тиждень.

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

 

polskaІнтенсивний курс вивчення польської мови для тих, хто планує отримувати вищу освіту в Польщі.

У вас є унікальна можливість опанувати польську мову з викладачем-носієм мови.

Також ми пропонуємо програму польської мови для школярів, яка передбачає поступове засвоєння матеріалу та спрямована на розвиток комунікативних навичок.

Курс для школярів та дорослих передбачає комплексні заняття по 1,5 години двічі або тричі на тиждень.

ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Центр розвитку особистості «Логос» пропонує Вам нову інтерактивну методику вивичення німецької мови для дітей, школярів та дорослих.

У ненав'язливій формі ви з легістю засвоєте:

- базовий рівень граматики;

- необхідний лексичний мінімум для спілкування;

- навички спілкування та листування.

Для дорослих ми пропонуєм підготовку до виїзду за кордон та бізнес-курс німецької мови для професійного зростання.

Професійний склад викладачів врахує ваші індивідуальні особливості засвоєння матеріалу.

Курс для школярів та дорослих передбачає комплексні заняття по 1,5 години двічі або тричі на тиждень.

 

Ділова англійська мова

 

Ділова

  Курс ділової англійської (бізнес-курс) передбачає освоєння слухачами ділової лексики та використання її в робочій обстановці. Пройшовши навчання з бізнес-курсу англійської, Ви зможете грамотно вести телефонні переговори, проводити презентації, представляти свою компанію, розповідати про її особливості та цілі.

  Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та елементи граматики, використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

• Курс охоплює всі рівні від початкового до найвищого; 

• Сучасні та ефективні аудіо - відеоматеріали;

• Гармонійне вивчення лексики та граматики; 

• Багато розмовної практики. 

  Після успішного завершення програми навчання, слухачі зможуть брати участь у ділових зустрічах, перемовинах, презентаціях англійською мовою, вести продуктивне спілкування телефоном, застосовувати іноземну в зарубіжних відрядженнях, читати і розуміти документацію та інформаційні матеріали англійською мовою.

  Курс ділової англійської мови пропонує компаніям та працівникам програми вивчення та вдосконалення англійської. Наші викладачі допоможуть здобути знання англійської у сфері економіки, управління та фінансів, банківської справи.

  Спілкування із закордонними партнерами проходитиме значно ефективніше після нашого курсу англійської мови для бізнесу.

Курс передбачає комплексні заняття по 1,5 години двічі або тричі на тиждень.

Курс «Англійська мова для школярів»

 

image-0-02-01-45de7266e40b18f24813ea80f177821d7f35ea2eb1c6422c21cd83707335dccf-VКурс «Англійська мова для школярів» розроблений для дітей 1-10 класів. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі на базі Оксфордських видань.

В програмі навчання вчителями центра використовуються різні розвиваючі та комунікативні методики, які включають парні, групові та командні роботи, що сприяють спілкуванню дітей між собою.

Програма занять відповідає психологічним особливостям даної вікової категорії дітей.

Курс англійської мови “Little Kids”

 

англ 4Курс англійської мови “Little Kids” - розроблений для діток віком від трьох до п’яти років.

Дітки вивчають англійську мову в ігровій формі та, за допомогою великої кількості музичного матеріалу. Дитина поступово сприймає новий матеріал, з легкістю знайомиться з новим мовним середовищем.

Програма підготовлена з урахуванням психологічних та вікових особливостей дітей. Працюємо по підручникам Оксфордського видання для групових занять «Family and Friends»

 

Англійська мова для дорослих

 

OPJ 6854

Англійська мова для дорослих – це універсальна програма, яка однаково добре підходить як слухачам-початківцям, так і тим, хто бажає вдосконалити раніше отримані навички. Основна увага приділяється лексиці повсякденного спілкування. Вивчення програми розвиває чотири здібності:

- усне мовлення,

- читання,

- письмо,

- аудіювання.

  Ми вчимо живій англійській мові, яку ви можете використовувати в реальному житті. Курс англійської розрахований на всі рівні підготовки: від базового до професійного. Ми підберемо групу, відповідну саме вашому рівню знань. Курс передбачає комплексні заняття по 2 години двічі на тиждень.