Ділова англійська мова

 

Ділова

  Курс ділової англійської (бізнес-курс) передбачає освоєння слухачами ділової лексики та використання її в робочій обстановці. Пройшовши навчання з бізнес-курсу англійської, Ви зможете грамотно вести телефонні переговори, проводити презентації, представляти свою компанію, розповідати про її особливості та цілі.

  Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та елементи граматики, використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

• Курс охоплює всі рівні від початкового до найвищого; 

• Сучасні та ефективні аудіо - відеоматеріали;

• Гармонійне вивчення лексики та граматики; 

• Багато розмовної практики. 

  Після успішного завершення програми навчання, слухачі зможуть брати участь у ділових зустрічах, перемовинах, презентаціях англійською мовою, вести продуктивне спілкування телефоном, застосовувати іноземну в зарубіжних відрядженнях, читати і розуміти документацію та інформаційні матеріали англійською мовою.

  Курс ділової англійської мови пропонує компаніям та працівникам програми вивчення та вдосконалення англійської. Наші викладачі допоможуть здобути знання англійської у сфері економіки, управління та фінансів, банківської справи.

  Спілкування із закордонними партнерами проходитиме значно ефективніше після нашого курсу англійської мови для бізнесу.

Курс передбачає комплексні заняття по 1,5 години двічі або тричі на тиждень.