ЛІТНІЙ ТАБІР

 

bannerSUNNY LOGOS CAMP
#ЦРО_ЛОГОС #літо #табір
Шановні батьки!
На порозі літо  і Ви не знаєте, як організувати дозвілля Вашої дитини? Хочете, щоб воно минуло весело, цікаво і з користю для Вашого малюка? Тоді наші двері відкриті саме для Вас!

 

SUNNY LOGOS CAMP пропонує поринути у світ подорожей і знань. Протягом табірної зміни діти поринуть в атмосферу 10 різних країн «Навколо світу за 10 днів», познайомлять з особливостями кожної національності; спробують виготовити власними руками реч, які асоціюються з тією чи іншою країною. Дізнаються багато нового й важливого під час табірної зміни «Ерудит», крім того підвищать рівень володіння англійською мовою.

litniy tabirerudutnavkolo svitu

ЛІТНІЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР

 

Англомовний табір «ЛОГОС» пропонує школярам активний та пізнавальний відпочинок та надає унікальну можливість зануритись в англомовне середовище. ЦРО «ЛОГОС» розробив програму вивчення англійської мови на основі ігрової методики, яка дозволяє з легкістю засвоїти іноземну мову. Діти зможуть покращити свій рівень спілкування англійською мовою в побутових та ігрових ситуаціях, краще ознайомитись з культурою та традиціями Великої Британії.

ang tabir1

 

Ми пропонуємо безліч цікавих та активних ігор, екскурсій та розваг. Традиційно ми разом готуємо оригінальний флешмоп.

ang tabir2

 

Для дітей проводяться творчі майстер-класи, хореографія, квести та багато іншого.

 

ang tabir4

В таборі «ЛОГОС» завжди панує дружня атмосфера, у нас завжди весело та цікаво!!!