Малювання 2Діти виконують різні види робіт з різних підручних матеріалів, вчаться декоруванню, аплікації, ліплять з пластиліну та солоного тіста.

Заняття проводяться 2 рази на тиждень по 60 хвилин,або 1 раз на тиждень по 2 години

 Наші заняття розвивають спеціальні творчі знання і навички, а також слугують розвитку образного мислення, фантазії, удосконаленню смаку. У дитинки, яка займається малювання 3малюванням, розвивається уява, артистичність, гнучкість, швидкість, оригінальність мислення.

Також ми вивчаємо художній матеріал та різні техніки малювання Програма базується на поетапному вивченні основ малювання (колір, форма, обсяг, композиція).

Музика з мамоюРозвиваючі музичні заняття для дітей віком від 2 до 4 років проводяться за участю будь якої близької для дитини людини. 
Заняття спрямовані на:

- розвиток мовлення,слуху,почуття ритму;

- знайомство з різними музичними інструментами;

- розучування музичних творів;

- залучення малюків та батьків до веселих та розвиваючих музичних ігор.

  На заняттях Вас очікує:

- Багато музики, музичні забави, музично дидактичні ігри, спів, мовленнєві вправи - розпіви, пальчикова гімнастика, дихальні вправи та багато іншого та цікавого.

  Гурток "Музика з мамою" - справжня школа музики для Ваших малюків, яка дарує дітям і дорослим хвилинки радості і творчого спілкування!

vokal1

Музика - мистецтво, що впливає на дитину вже з перших днів його життя. За допомогою музичного мистецтва формується світогляд дитини, розвивається образне мислення та естетичний смак. Завдяки музичному мистецтву дитина може розвити нові творчі здібності та сформувати свою індивідуальність.

Основними завданнями музичного розвитку є:

• виявлення і розвиток музичних здібностей (музичної пам'яті, ритму, слуху);

• знайомство малюка з різними стилями в мистецтві;

• формування творчого мислення;

• розвивати творчу уяву та фантазію дітей.

Основними видами діяльності на заняттях з музикування є:

 • спів;
 • гра на дитячих музичних інструментах;
 • мовно-ритмічні ігри та вправи;
 • творчість у пластиці та русі;
 • активне слухання музики.

Групи формуються за віком.

Для дітей 2- 5років.

vokal2

maluvan

Малювання допомагає дітям розвити образне мислення та просторові уявлення, творчу уяву, фантазію, зорову память, образотворчі навички.

teatr1

В дитячій театральній студії Центру «ЛОГОС» на юних акторів чекає море позитивних емоцій і вражень. Знайомство дітей зі сценічною грамотою та основами акторського мистецтва розкриває їх художні здібності, розвиває творчі задатки, фантазію та уяву.

На заняттях розігруються ігрові ситуації, які поступово готують перехід до сценічної імпровізаціїта етюдної роботи. Ігровий елемент ми включаємо і в заняття з техніки мови, пластики.
Гра дає можливість в ненав’язливій формі прищепити юним акторам елементарні
професійні навички, дати певний інформаційний матеріал, сприяє моральному
й етичному вихованню дитини, а головне – гра виховує емоції та почуття, душевно збагачує дітей.

У програмі навчання:

 • акторська майстерність (розвиток свободи спілкування, концентрації уваги, розкутості перед аудиторією);
 • сценічна мова (робота над звучністю, гнучкістю, об’ємом голосу, розвитком механізмів дихання, чіткістю і ясністю вимови (дикцією), інтонаційною виразністю допоможе дитині правильно говорити, збагатить словниковий запас);
 • сценічний рух (пластика, міміка, жести, вдосконалення моторики тіла, координація рухів та ін.);
 • практика (постановка номерів, етюдів, спектаклів, тематичні ранки, концерти).

Чекаємо на вас, юні таланти!

teatr2

bebifit

Однією з особливостей розвитку дитини є природна потреба в рухах. Заняття бейбі-фітнесом включають в себе гімнастичні вправи ,елементи ритміки, дитячої йоги, музичні ігри, вправи на пластику та розтяжку. Це надзвичайно цікаві і захоплюючі заняття! Вони подарують вашим дітям безліч позитивних емоцій та енергії, адже заняття спортом забезпечують баланс між фізичним і психологічним розвитком дитини!

Гарантовані результати:

 • формування правильної постави;
 • профілактика плоскостопості, сколіозу;
 • розвиток та зміцнення всіх груп м’язів;
 • розвиток дрібної та великої моторики;
 • формування навичок: координації  рухів, рівноваги, орієнтації в просторі, розвиток гнучкості, пластичності, координації рухів, почуття ритму і музичності.

Бейбі фітнес - це можливість дати дитині все те, що необхідно для розвитку і виховання гармонійної особистості в здоровому тілі! Здоровий спосіб життя - це потрібно і важливо!

Тривалість заняття: 45 хвилин.

Групи формуються за віком.

ledi dgentelmen

Студія юних леді та джентльменів – це час, проведений з користю! Ми допоможемо дітям піти шляхом справжніх леді та джентльменів з гордо піднятою головою. Вони освоять хороші манери, навчаться впевнено виступати перед аудиторією, любити мистецтво, а також красиво рухатися і комфортно почувати себе в будь-якому суспільстві. В кінці навчального року для маленьких леді та джентльменів проводиться конкурс «Юна леді та джентельмен»(або справжній бал)???

У програмі навчання:

•Основи етикету;

•Танцювальна майстерність;

•Дефіле;

•Акторська майстерність.

Студія юних леді та джентльменів відмінно підійде як надмірно скромним діткам, які в процесі навчання знайдуть більше впевненості в собі, так і забіякам, які в ігровій формі засвоять рамки пристойної поведінки.

Індивідуальний підхід до кожної дитини. Доброзичлива атмосфера. Затишна обстановка. Майбутнє ваших дітей - у ваших руках!

Групи формуються за віком.

Студія мистецтв - це творча реалізація для всіх. Кожна дитина талановита!

Наші гуртки допоможуть розкрити творчі мрії і розвинути таланти дітей. Мрієте танцювати,співати,зіграти омріяну театральну роль,стати справжніми зірками?!Тоді мерщій до нас! Вас чекають захопливі заняття та яскраве майбутнє.

До ваших послуг:

- театральна студія

- хореографія

-бебі-фітнес

-образотворче мистецтво

-творча майстерня

-«Школа юних леді та джентльменів»

-вокал та музикування

ХОРЕОГРАФІЯ

 

horeografia

Хореографія для дітей –  це…

…загальний розвиток усього організму (і фізичний, і психічний) , як результат – правильна постава, красива хода, легкість в рухах, еластичність зв’язок, гнучкість і граціозність; розвиток концентрації, волі, уваги, сприйняття, мислення, пам’яті, урівноваженості; в танці дитина вчиться володіти своїм тілом, краще орієнтується в просторі, покращується координація рухів.

…розвиток творчих здібностей, естетичного смаку, що ефективно впливає на всебічний і гармонійний розвиток особистості, адже саме в танці діти можуть за допомогою  легких та красивих рухів тіла передавати свої переживання і почуття;

…розвиток музичного сприйняття, емоційності й образності, вдосконалення мелодійного і гармонійного слуху, музичної пам’яті, відчуття ритму, культури рухів, уміння творчо утілювати музично-руховий образ. В танці зливаються воєдино слухове (ритмічне) і зорове враження, виразними рухами передається емоційний стан людини. Рухи під музику – найважливіший засіб розвитку тілесного досвіду дитини і, отже, гармонійного розвитку її особистості в цілому.